Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Objednávat zboží smí pouze osoby starší 18 let. Pokud jste mladší 18 let opusťte prosím stránky! Pokud provozovatel zjistí, že objednávku učinila osoba mladší 18 let, vystavuje se objednatel nebo své zákonné zástupce žalobě za podvod (uvádění nepravdivých údajů)!

 

Vítejte v online-shop PsyEthno. U nás si vyberete z velkého monžství produktů nejlepší kvality a známých výrobců. Rozhlédněte se, a podívejte se do naší nabídky! E-Shop je na Internetu otevřený 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu.

 

Pokud si budete přát vytvořit objednávku, tak můžete:

 

- přímo na našich stránkách na Internetu

 

V případě jakýchkoliv dotazů či problémů neváhejte kontaktovat.

Na telefonu +420 602 143 309 jsme tu pro Vás Od pondělí do pátku od 10 do 18 hodin

 

 

Dodací a platební podmínky

 

Poštovné, balné a dodací lhůta

 

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Dodací lhůta se počítá na pracovní dny. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.

 

Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto:

 

- Zásilkovna ČR VÝDEJNÍ MÍSTO (doručení 1-3 pracovních dní dle vzdálenosti) od 65 Kč. Maximální hmotnost může být 5,00 Kg.

- Zásilkovna na ADRESU ČR (1-3 pracovních dní dle vdálenosti) od 80 Kč. Maximální hmotnost může být 5,00 Kg.

- Zásilkovna SR VÝDEJNÍ MÍSTO (doručení 3-6 pracovních dní dle vzdálenosti) od 95 Kč. Maximální hmotnost může být 5,00 Kg.

- Zásilkovna na ADRESU SR (3-7 pracovních dní dle vdálenosti) od 110 Kč. Maximální hmotnost může být 5,00 Kg.

 

- Polsko (doručení 4-7 pracovních dní) od 120 Kč. Maximální hmotnost může být 2,00 Kg.

- Rakousko (doručení 4-7 pracovních dní) od 145 Kč. Maximální hmotnost může být 2,00 Kg.

- Maďarsko (doručení 4-7 pracovních dní) od 120 Kč. Maximální hmotnost může být 2,00 Kg.

- Německo (doručení 4-7 pracovních dní) od 140 Kč. Maximální hmotnost může být 2,00 Kg.

- Švýcarsko (doručení 4-7 pracovních dní) od 330 Kč. Maximální hmotnost může být 2,00 Kg

Velká Británie (doručení 6-10 pracovních dní) od 180 Kč. Maximální hmotnost může být 2,00 Kg.

- Osobní odběr pouze při platbě předem na účet a po domluvě

 

Zákazník obdrží emailem daňový doklad (fakturu).

 

Způsob platby

 

- Bankovním převodem možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u FIO banky. Číslo účtu je 240 161 7975 / 2010 pouze platby v CZK. Jako variabilní symbol použijte číslo vygenerované systémem, které Vám zašleme emailem. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.

- Bankovním převodem platba ze zahraničí číslo účtu 240 161 7983 / 2010 platby pouze v EUR. Mezinárodní formát čísla účtu:    IBAN: CZ2520100000002401617983     SWIFT: FIOBCZPPXXX    Adresa banky: Millennium Plaza, V Celnici 10, 117 21 Praha 1. Jako variabilní symbol použijte číslo vygenerované systémem, které Vám zašleme emailem. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.

Důležité při platbě na špatný účet Vám plabtu vrátíme! Platba bude snížena o částku přepočtu kurzu. Jde o platby v CZK poukázané na EUR účet nebo platby v EUR poukazané na CZK účet.

 

 

Podmínky vrácení peněz

 

Právo na vrácení peněz platí do 14dnů od doručení zboží. Zboží nesmí být poškozené. Zboží musí být zabalené v původním obalu a musí mít shodné výrobní čísla.

 

Ochrana dat

 

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, subjekt má právo k jejich přístupu a právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům. Prodávající se zavazuje k ochraně uvedených osobních dat poskytnutých kupujícím. Uvedené údaje budou sloužit pouze pro potřebu prodejce a bude s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Pro práci s osobními daty splňujeme zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, který zásadně ovlivnil práva a povinnosti těch, jimž osobní údaje patří, i těch, kteří s nimi pracují.K tomu, abychom vaši objednávku doručili přímo vám, případně s vámi mohli komunikovat, potřebujeme znát některé údaje (jméno, adresa, telefon, e-mail). Pokud jste firma a požadujete na zakoupené zboží fakturu, pak bychom měli znát ještě doplňující údaje (název firmy, IČ, DIČ, číslo účtu). Tím, že nám prostřednictvím e-shopu poskytnete jakékoliv osobní údaje, vyjadřujete pochopení a jednoznačný souhlas se shromažďováním, používáním a přenosem těchto osobních údajů.

Tyto údaje ukládáme do databáze, takže při dalším nákupu již nemusíte vyplňovat celý registrační formulář znovu - stačí, když zadáte vaše přístupové jméno a heslo. Tato data považujeme za přísně důvěrná a neposkytujeme je žádné třetí straně. Výjimkou je pouze kurýrní služba (Česká pošta), která s každou zásilkou dostává z důvodu doručení zásilky vaši adresu. Vaše data budou kdykoliv na vaši žádost opravena nebo vyřazena z databáze.
Košík  

Žádné produkty

0,00 Kč Poštovné
0,00 Kč Celkem

K pokladně